Lékárníci v ČR: Jak Získat Odborné Rady pro Prevenci Nemocí u Dětí

Vstupte do světa zdraví s Otevřenými Lékárnami. Nabízíme vám nejen kvalitní produkty, ale také odborné rady a informace, které vám pomohou udržet vaše zdraví na správné cestě. Jsme tu, abychom podpořili vaši pohodu a blaho.

Úplný seznam městských lékáren

Lékárenské Služby v ČR: Nabídka Léčiv a Profesionální Rady o Zdraví Pro Vás a Vaši Rodinu

Lékárna U Andělů

Výdej a prodej léčiv, potravinových doplňků a zdravotnických prostředků. V sortimentu naleznete homeopatika, veterinární léčiva, zdravotnický materiál, inkontinentní pomůcky, léčivé čaje. Prodáváme také kosmetiku a vakcíny. Poskytujeme individuální přípravu léčiv a měření krevního tlaku.

Lékárna Nemocnice - L. B. Schneidera

Provoz lékárny. Nabízíme prodej volně prodejných léků i léků na recept. Prodáváme zdravotnické pomůcky a doplňky stravy.

Šumava

Prodáváme léky, potravinové doplňky, vitamíny, minerály, bylinné čaje, lékárničky, kojenecký sortiment a kosmetiku. Vydáváme léčiva na předpis. Nabízíme farmaceutické a veterinární potřeby. Poskytujeme poradenství.

Lékárna Slavonice

Prodej léků, léčiv, vitamínů a potravinových doplňků. Výdej léků na lékařský předpis.

Lékárna Máj

Provozujeme lékárnu s nabídkou léků a farmaceutických přípravků. V sortimentu naleznete doplňky stravy a vitaminové preparáty.

Lékárna Světlogorská

Výdej léků na recepty a poukazy pacientů. Volný prodej léků a zdravotnického materiálu.

Lékárna U Tří lvů

Zabýváme se prodejem léků, vitamínů a doplňků stravy. Nabízíme homeopatické přípravky, obvazový materiál, základní veterinární přípravky a pomůcky pro inkontinenci. Jsme člen sdružení Magistra.

Nemocnice Prachatice, a.s., lékárna

Provozujeme lékárnu a zásobujeme nemocnici léky a zdravotnickou technikou. Vydáváme léky na předpis i bez něj. Prodáváme doplňky stravy, léčebnou kosmetiku, dětský sortiment a další. Poskytujeme poradenství v oblasti užívání léků.

Mgr. Milan Mészáros - Výdejna léčiv

Prodáváme farmaceutické výrobky. Nabízíme prodej dětské a kojenecké výživy, vitamínů, bylinných čajů a zdravotního materiálu.

Lékárna U bílého jednorožce

Provozujeme lékárnu. Nabízíme výdej léků na předpis i prodej volně prodejných léků. Prodáváme také vitamíny, hygienické potřeby, doplňky stravy, kosmetiku, kloubní výživu, zdravotnické potřeby, kojeneckou výživu a podobně.

Lékárna Pod Synagogou

Poskytujeme výdej léků a zdravotnických prostředků na předpis. Prodáváme volně prodejné přípravky, výživné doplňky i sportovní výživu.

Lékárna Tilia

Provoz lékárny.

Lékárna Panacea

Prodej farmaceutických přípravků a léčiv. Zajišťujeme lékárenské služby včetně poradenství. Nabídka obvazového materiálu, léčebné kosmetiky, čajů, veterinárních přípravků, homeopatik a potravin zvláštní výživy.

Teta lékárna

Provozujeme lékárnu.