Lékárníci v ČR: Profesionální Rady pro Péči o Klouby a Svaly

Zdravé Těhotenství s Otevřenými Lékárnami: Pro těhotné ženy máme připraveny odborné rady a bezpečné léky pro zachování zdraví v průběhu těhotenství.

Seznam všech lékáren ve městě s uvedenými kontakty

Seznam otevřených lékáren v ČR: Získejte léky rychle a bez starostí

Lékárna BONATE

Výdej léků na recept a eRecept, příprava léků v lékárně, široký sortiment léčiv, vitamínů a doplňků stravy, prodej homeopatik a kosmetiky, lékové poradenství, věrnostní program, akční nabídky. Prodej zdravotnických potřeb a veterinárních přípravků na objednání (obvykle do 2. dne).

Dr.Max Lékárna

Prodej farmaceutických přípravků. Specializujeme se na výdej léků na předpis i volně prodejných. Nabízíme vitaminové přípravky, zdravotní pomůcky, léčebnou kosmetiku, čaje, homeopatika, potravinové doplňky a další. V našem sortimentu naleznete také zdravotnické potřeby i veterinární léčiva.
353 999 745TelWeb

BENU Lékárna

Kromě běžného lékárenského sortimentu nabízíme širokou škálu dermokosmetiky včetně dermoporadenství, ortopedickou obuv, punčochové zboží a produkty zubní hygieny. Lékárna dále poskytuje odborné konzultace při odvykání kouření a také screening diabetu a poradenství v péči o diabetické pacienty.
731 638 012TelWeb

St. Maria

ZásilkovnaLékárna St. Maria v Karlových Varech dnes představuje nejširší sortiment léčivých a neléčivých přípravků v České republice na jednom místě. Vysoká úroveň odbornosti a individuální přístup ke každému jednotlivému klientovi jsou pro nás samozřejmostí.
355 335 777TelWeb

Lékárna TravelFree

ZásilkovnaLékárna prodávající volně prodejné léky, doplňky stravy, kosmetiku, vitamíny, homeopatika, zdravotnické prostředky, přípravky na ústní hygienu a veterinární přípravky. Aktualizovaný sortiment kvalifikovaným personálem.

LÉKÁRNA ARNIKA

GLSProdej farmaceutických výrobků.

Bochov

Provozujeme lékárnu. Nabízíme léky, vitamíny, léčiva, kosmetické přípravky a zdravotnický materiál.

Tilia

Provozujeme lékárnu s nabídkou prodeje farmaceutických přípravků, zdravotnického materiálu a veterinárních přípravků. Jsme člen sdružení Magistra.

U zlatého lva

Provoz lékárny. Nabídka homeopatické konzultace, služby erudovaného homeopata PharmDr. Elišky Fejksové (homeopatická lékařská asociace, studium CEDH).

Lékárna Calmia

Nabízíme léky a farmaceutické přípravky. Prodáváme čaje, kosmetiku, doplňky stavy, kojenecké zboží a sportovní výživu. Poskytujeme odborné poradenství. Prodáváme zdravotní a dětskou obuv.

Pilulka Lékárna

Naše lékárna nabízí široký sortiment volně prodejných i předepsaných léků, potravinových doplňků a kosmetiky. Dále je zde možné vyzvednutí objednávek z internetové lékárny, nebo využití slev věrnostního klubu.

CENTRAL APOTHEKE

Provoz lékárny.

Lékárna Loket (OOVL - L Prosek Point Praha 9)

Kompletní služby lékárny zaměřené na výdej léčiv, zdravotnických prostředků, doplňků stravy, homeopatie, čajů a veterinárních přípravků. Jsme součástí sdružení lékáren PharmaPoint. Léky nazaměňujeme.

BENU Lékárna

Prodej léků, zdravotnických potřeb a kosmetických přípravků. Poskytování odborného poradenství. K dispozici jsou samoobslužné zóny, kde si můžete všechny nabízené preparáty sami prohlédnout, udělat si své vlastní rozhodnutí o velikosti balení a o ceně.

Lékárna CENTRUM

Nabídka léků na předpis a volně prodejných léčiv.

Olympia

Zajišťujeme prodej volně dostupných léků, potravinových doplňků či sportovní výživy a kosmetiky. Nabízíme čaje, produkty proti zvířecím blechám, klíšťatům a dalším parazitům, vitamíny a minerály. V sortimentu naleznete zdravotnické potřeby, kontaktní čočky, pomůcky pro kojence a pleny.

Lékárna nemocnice Cheb

Provoz lékárny.

Lékárna Tilia

Provoz klasické lékárny, doplněn o fytoterapii, homeopatii, kosmetiku. Mluvíme zde česky, anglicky, německy, rusky, částečně francouzsky a italsky.

Lékárna Evropská

Provozujeme lékárnu. Poskytujeme poradenství. Nabízíme široký sortiment léčivých přípravků, homeopatik, čajů, léčebné kosmetiky, zdravotnického materiálu a zdravotní obuvi. Zajišťujeme také přípravu léků. Jsme člen sdružení Magistra.

Lékárna Tesco

Prodáváme léky, zdravotnický i obvazový materiál, bylinné čaje, léčebnou kosmetiku a kojenecké zboží. Nabízíme měření krevního tlaku.

Lékárna HERBA

Prodáváme farmaceutické výrobky, doplňky stravy, čaje, kosmetické výrobky, zubní hygienu a zdravotní potřeby. Nabízíme věrnostní programy a dermo-poradenství.

LÉKÁRNA ipc TESCO Mariánské Lázně

Poskytujeme lékárenskou péči, výdej léků na recept. Nabízíme volně prodejné léky, přípravky pro bezlepkovou dietu, bylinné přípravky, čaje, pomůcky pro inkontinenci, kosmetiku Vichy, Bioderma, Eucerin. V nabídce máme i značky Nestlé, Sunar, Nutricia.

Ústavní lékárna

Výdej léků a zdravotnického materiálu pro všechna oddělení nemocnice i pro veřejnost. Nabídka homeopatik, léčivých čajů a léčebné kosmetiky Bioderma. Zajišťujeme výdej zdravotnických pomůcek a zdravotnického materiálu (gázy, obinadla, náíplasti, protiskluzové podložky do vany, ortézy a další).

SALVUS

Zajišťujeme výdej léků, zdravotnického materiálu a přípravu individuálně vyráběných léčiv. Prodáváme homeopatika, bylinné čaje, dětskou výživu, kojenecké lahve, plenkové kalhotky a kosmetiku. Poskytujeme odborné poradenství. Jsme člen sdružení Magistra.

Březová

Provozujeme lékárnu. Nabízíme zdravotnický materiál, pomůcky pro inkontinenci, dentální přípravky, čaje, léčebnou kosmetiku, sušené mléčné výrobky a dětskou výživu. Dále u nás naleznete veterinární přípravky. Poskytujeme lékárenskou péči a poradenskou činnost.

Lékárna Pod Smrkem

Provozujeme lékárnu. Prodáváme veškerý sortiment léčiv, homeopatie, očkovacích vakcín, kosmetiky VICHY a vitamínových doplňků.

Lékárna U Slunce

Provozujeme lékárnu. Prodáváme léky a farmaka.

Lékárna Alma ML s.r.o.

Prodej léků, léčiv, vitamínů a potravinových doplňků. Výdej léků na lékařský předpis. Laboratorní příprava. Přijímáme platby kartou a šeky.