Lékárníci v ČR: Odborné Rady pro Zdravé Trávení a Prevenci Zažívacích Problémů

Zdraví je naše vášeň a s Otevřenými Lékárnami můžete očekávat nejen kvalitní produkty, ale také odborné rady a informace pro dosažení optimálního stavu zdraví. Jsme váš průvodce k celkovému blahu.

Výčet lékáren pro vaše pohodlí

Lékárníci v ČR: Profesionální Péči o Své Zdraví s Naší Pomocí

Nemocniční lékárna Masarykovy nemocnice

Prodej a vydávání léků. Příprava léčivých přípravků včetně očních kapek. Prodej doplňků stravy a zdravotnických pomůcek. Nabídka poradenství.

Lékárna BENU Lovosice

Kromě běžného sortimentu nabízíme širokou škálu léčivých přípravků vázaných na lékařský předpis. V lékárně přijímáme recepty na individuální přípravu léčiv - roztoků, gelů, mastí, čípků a kapslí jak pro lidi, tak pro jejich čtyřnohé mazlíčky.

Na náměstí

Prodej léků, farmak a doplňků stravy. Nabídka kosmetiky, masážních přípravků, vitamínů, výživy a zdravotních pomůcek. Najdete u nás cestovní medicínu, kontaktní čočky, produkty pro detoxikaci, bylinné kapky, doplňky stravy, minerály, náplasti, obvazy a rehabilitační pomůcky.

Lékárna Benefit

Prodej léků, léčiv, vitamínů a potravinových doplňků.

U Lípy

Prodej léků, léčiv, vitamínů, potravinových doplňků, kosmetiky, čajů a kojeneckých potřeb. Výdej léků na lékařský předpis.

Pokratická lékárna

Výdej léků na e-recepty, prodej volně prodejného sortimentu, zdravotnického materiálu na poukazy. Nabídka čajů, doplňků zdravé výživy a přírodních produktů. Kosmetika včetně léčebné kosmetiky. Specializujeme se na pomůcky pro ženy po ablaci prsu (epitézy apod.). Poskytujeme individuální konzultace.

Lékárna U zlatého slunce

Výdej a prodej léčivých přípravků na předpis, prodej volně prodejných léků, homeopatik, prostředků zdravotnické techniky, vitamínů, bylinných čajů, kosmetiky, ortopedické obuvi a dalších potravních doplňků. Akceptujeme kreditní karty, poukázky Sodexo a Unišeky.

Lékárna VIA

Provozujeme lékárnu. Zabýváme se prodejem léků, zdravotnických pomůcek, léčebné kosmetiky, doplňků stravy, dětské výživy, vitamínových či potravinových doplňků a dalších produktů pro zdraví.

U Luny

Výdej a volný prodej léků a zdravotnických potřeb. Nabízíme veterinární přípravky a přípravky pro péči o zvířata a zdravotní doplňky.

Lékárna v Jiříkově

Provozujeme lékárnu. Zabýváme se prodejem farmaceutických výrobků, veterinárních léčiv, vitamínů, zdravotní obuvi, léčebné kosmetiky a kojenecké výživy.

Lékárna Stellart

Provoz lékárny.

Lékárna Lekia - Varnsdorf

Poskytování zdravotní a lékárenské péče. Prodej volně prodejných léků i léků na recept.

Lubenecká lékárna

Prodáváme farmaceutické výrobky, léčiva, vitamíny a potravinové doplňky. V nabídce jsou veterinární přípravky, kosmetika, dětské potřeby a další. Jsme člen sdružení Magistra.

Lékárna Jasmín

Provozujeme lékárnu. Zajišťujeme výdej léků na lékařský předpis. Zaměřujeme se na prodej potravin pro zvláštní výživu, léčivých bylin, čajů, kosmetiky Doliva, Eucerin, Vichy a dalších značek. Nabízíme doplňky stravy, veterinární léčiva, kojeneckou výživu a kosmetiku.