Otevřené Lékárny v ČR: Jak Získat Profesionální Rady pro Péči o Dětské Nemoci

Profesionální Péče o Oči: Nabízíme oční kapky a produkty pro péči o zrak. S námi udržíte zdravé oči a optimální vidění, což je klíčové pro váš celkový komfort a kvalitu života.

Kompletní seznam lékáren v regionu v ČR

Zdraví a bezpečnost: Lékárny v Jičíně s bezpečnými přípravky

Lékárna Na Pekařské

Zabýváme se prodejem léků a farmaceutických přípravků. Nabízíme léky na alergie, bolesti a zvýšenou teplotu i léky na srdce, cévy a diabetes. Prodáváme čaje, homeopatika, léčebnou kosmetiku, vitamíny a minerály či veterinární přípravky i přípravky na klouby, svaly a osteoporózu.

Lékárna ALTHAEA

Nabízíme široký sortiment léků i volně prodejných přípravků. Poskytujeme poradenství. Jsme člen sdružení Magistra.

Lékárna Na Štolcové

Zabýváme se prodejem léků a farmaceutických přípravků.

OOVL - L Rohatec

Provoz lékárny. Prodej léků, farmak a veterinárních přípravků.

Lékárna Ždánice

Nabídka farmaceutických přípravků a poradenství.

Lékárna Nova

Prodáváme léky, homeopatika, doplňky stravy, ZINZINO, dětskou výživu, léky pro zvířata, zdravotní obuv Sante, Fare, Medistyle, KTR, Ortoplus. Nabídka kosmetiky Eucerin, Bioderma. Měříme tlak a tep. V našem sortimentu jsou léčivé čaje, ortopedické vložky. Provádíme analýzu chodidel, měříme cévní věk.

Lékárna Na Holandské

Provozujeme lékárnu. Poskytujeme léky, léčiva, fytofarmaka, čaje a čajové směsi, doplňky stravy a vitamíny. Nabízíme zdravotnickou kosmetiku. Máme vlastní laboratoř, připravujeme individuální léčivé přípravky.

Pilulka Lékárna

Naše lékárna nabízí široký sortiment volně prodejných i předepsaných léků, potravinových doplňků a kosmetiky. Dále je zde možné vyzvednutí objednávek z internetové lékárny, nebo využití slev věrnostního klubu.

Lékárna Rajhrad

Poskytujeme lékárenskou péči včetně poradenství - možnost objednávek zdravotnického materiálu a pomůcek dle požadavků klienta. Nabízíme úplný sortiment léků, homeopatie, široký sortiment volně prodejných léčiv a potravin zvláštní výživy, dětská kosmetika, veterinární léčiva. Platba poukázkami.

Hrušovanská lékárna, spol. s r.o.

Provozujeme lékárnu s nabídkou prodeje léčiv a zdravotnického materiálu i obuvi, dětské a zdravotní kosmetiky, ochranných prostředků při opalování a potravinových doplňků. Nabízíme péči o chrup a zubní náhrady, kojeneckou i dětskou výživu včetně slunečních a polarizačních brýlí.

Lékárna Masarova

Prodáváme léky a farmaceutické přípravky. Nabízíme bezlepkové potraviny, doplňky stravy, vitamíny, kosmetiku Eucerin, dětskou výživu či zdravotní techniku. Jsme člen sdružení Magistra.

Lékárna

Provozujeme lékárnu. Prodáváme léky a vitamínové a farmaceutické přípravky. Nabízíme zdravotnický materiál, čaje, minerály a homeopatika.

Lékárna SVITAVA

Výdej léků na recept a nabídka volně prodejných léků. Prodej potravinových doplňků, dětské výživy, homeopatik, čajů, kosmetiky, hygienických potřeb, zdravotnických prostředků a techniky. Nabídka péče o dutinu ústní, veterinárních přípravků a bezlepkových potravin. Dodáváme vitamíny a minerály.

Lékárna Pod Břečťanem

Provozujeme lékárnu s nabídkou prodeje léků a farmak.

Lékárna Cyrmex Klobouky

Provozujeme rodinné lékárny se širokým sortimentem a zkušenými lékárníky, kteří vám vždy rádi poradí. Máme opravdu široký sortiment a dobré ceny i nízké doplatky u léků. Můžete se přijít přesvědčit, rádi vás uvidíme.