Lékárníci v ČR: Rychlý Přístup k Odborným Radám pro Péči o Zdraví Seniorů

Najděte nejbližší lékárnu v Pelhřimově na našem online průvodci. Získejte aktuální informace rychle a pohodlně pro svou pohodu.

Seznam všech lékáren s jejich adresami

Lékárníci v ČR: Jak Získat Profesionální Péči a Rychlý Přístup k Nabídce Léčiv

Lékárna Mateřídouška

Zajišťujeme výdej léků, zdravotnického materiálu a přípravu individuálně vyráběných léčiv. Prodáváme homeopatika, bylinné čaje, dětskou výživu, kojenecké lahve, plenkové kalhotky a kosmetiku. Poskytujeme odborné poradenství. Jsme člen sdružení Magistra.

Lékárna U sv. Jana Nepomuckého

Prodáváme farmaceutické přípravky. Nabízíme homeopatika, dětskou výživu, kosmetické i veterinární přípravky, vitamíny a zdravotnický materiál. Prodáváme kontaktní čočky, dioptrické brýle, oční kapky, přípravky pro péči o zuby, potravinové doplňky, čaje, dětskou kosmetiku a přípravky na hubnutí.

Lékárna Husova

Provozujeme lékárnu s nabídkou volně prodejných léků i léků na předpis. Nabízíme potravinové doplňky, léčebnou kosmetiku a čaje. Prodáváme dětskou výživu, veterinární přípravky, zdravotnické potřeby, homeopatika a přípravky na hubnutí. Poskytujeme lékárenské poradenství.

Lékárna Švihov

Provozuji lékárnu.

Lékárna Rokycanské nemocnice

Zabýváme se prodejem a výdejem léčiv a farmaceutických produktů. Zajišťujeme zásobování léky a dezinfekčními prostředky. Vydáváme zdravotnickou techniku na poukazy a prodáváme doplňkový sortiment.

Lékárna Fortis

Provoz lékárny. Lékárna poskytuje e-recept.

U Zlaté koruny

Prodáváme farmaceutické výrobky a léčiva. Nabízíme homeopatiky, vitamíny, minerály, dětskou výživu, bylinné čaje, zdravotnické potřeby, autolékárničky, veterinární přípravky či sortiment pro diabetiky. Zajišťujeme poradenský servis. Léčiva prodáváme na předpis i volně.

Lékárna Stodské nemocnice

Provozujeme lékárnu s nabídkou farmaceutických výrobků a zdravotnických potřeb. Vydáváme léky na lékařský předpis i bez něj a zabýváme se individuální přípravou na lékařský předpis. Prodáváme dětskou výživu, bylinné čaje a další zboží.

Lékárna Lísková

Provoz lékárny, prodej léků na předpis i volně prodejných. Dále nabízíme vitamíny, doplňky stravy, veterinární přípravky, léčebnou a přírodní kosmetiku, náplasti, obvazy. Poskytujeme poradenství. Možnost objednání předem viz. e-mail. Zboží bude doručeno na lékárnu.

Lékárna - EUC Klinika Plzeň

Provozujeme výdejnu léčiv. Nabízíme velký výběr volně prodejných léků, doplňků stravy, bylinných čajů a léčebné kosmetiky, široký sortiment zdravotnických pomůcek a zdravotnického materiálu a profesionální poradenské služby.

Lékárna Na Poliklinice

Zabýváme se prodejem léčiv, farmaceutických výrobků a potravinových doplňků.

Lékárna V Lékařském domě

Prodávám farmaceutické výrobky a doplňky.

Lékárna U Anděla Strážce

Nabízíme lékárenskou péči v plné šíři odpovídající typu lékárny, odborné poradenství, přípravu individuálně připravovaných léčiv. Dále nabízíme imunologické preparáty a očkovací látky, široký sortiment volně prodejných léků, vitamínů a potravin pro zvláštní výživu, bylinné čaje a jejich směsi.

Lékárna Klenčí, s.r.o.

Provoz lékárny. Lékárna poskytuje e-recept.