Otevřené Lékárny v ČR: Jak Získat Rychlý Přístup k Léčivům pro Zdravé Srdce a Cévy

Najděte nejbližší lékárnu v Jihlavě pomocí naší spolehlivé platformy. Aktuální informace pro vaše pohodlí a zdraví na dosah ruky.

Kompletní seznam městských lékáren v ČR

Lékárenské Služby v ČR: Jak Vybrat Nejbližší Lékárnu s Profesionálním Personálem

Lékárna Dr. Douba

Provozujeme lékárnu s nabídkou farmaceutických přípravků.

Lékárna Poliklinika Úvaly

Nabízíme široký sortiment léků na předpis, volně prodejných léčiv i potravinových doplňků, individuální přípravu léčiv, léčebnou kosmetiku Bioderma, Eucerin, La Roche a Vichy za akční ceny. Příjemný personál se na Vás těší v nově zrekonstruovaných prostorách.

Lékárna U Zlatého draka

Provoz lékárny.

Lékárna Centrum

Nabízíme široký sortiment léků na lékařský předpis, ale také volně prodejné léky, léčebnou kosmetiku, homeopatika, zdravou výživu a bezlepkovou dietu. Lékárna byla založena v roce 1996 a patří ke sdružení Alphega. Mimo jiné nabízí lékárna bylinné čaje a přípravky na hubnutí.

EUC Lékárna Slaný

Široká nabídka sortimentu léčiv a volně prodejných léků a potravinových doplňků. Výdej na recept. Věrnostní program a každý měsíc nové akční nabídky.

Lekárna U Svaté Anny

Prodej léčiv a vitaminových doplňků.

Lékárna U Zámku

Prodej farmaceutických přípravků.

Lékárna U Českého lva

Provoz lékárny. Nabízíme volně prodejné léky i na předpis. Nabízíme léčivou, dětskou, vlasovou a dekorativní kosmetiku, péči o nohy, pleť, ruce a nehty a další. Prodáváme čaje, potravinové doplňky, zdravotnické potřeby, zdravotnickou obuv či veterinární léčiva.

Lékárna Mnichovice

Zajišťujeme výdej léčiv na recept, výdej léčiv bez receptu, přípravu léčiv na recept i bez receptu, přípravu sanitačních a dezinfekčních roztoků. Prodej antigenních testů a respirátorů.

Lékárna Pod Štítem

Provozujeme lékárnu. Zajišťujeme prodej léků, léčiv, vitaminů, potravinových doplňků a homeopatik. V našem sortimentu dále naleznete kosmetiku Bioderma a Vichy. Věnujeme se výdeji léků na lékařský předpis.

Lékárna U sv. Václava

Poradenství, služby, možnost objednání do druhého dne, věrnostní program, léky na recept i volně prodejné, veterinární přípravky, dětský sortiment, kosmetika, homeopatie. Akceptujeme poukázky a platební karty Sodexo.

Lékárna Bakov

Prodej farmaceutických výrobků.

Pilulka Lékárna

Naše lékárna nabízí široký sortiment volně prodejných i předepsaných léků, potravinových doplňků a kosmetiky. Dále je zde možné vyzvednutí objednávek z internetové lékárny, nebo využití slev věrnostního klubu.

Lékárna Klecany

Zabýváme se prodejem léčiv, vitamínů a potravinových doplňků. Nabízíme výdej a přípravu léků na lékařský předpis.