Jak využít naši stránku pro efektivní vyhledání lékárny

Profesionální Rady pro Vaše Zdraví: Naši lékárníci jsou k dispozici pro poskytnutí odborných rad a individuální péče o vaše zdraví.

Kompletní seznam městských lékáren a adres

Lékárenský Průvodce: Jak Najít Léky Pro Celou Rodinu v ČR

Lékárna GYNET

Prodej farmaceutických přípravků. Specializujeme se na výdej léků na předpis i volně prodejných. Nabízíme vitaminové přípravky, zdravotní pomůcky léčebnou kosmetiku, čaje, homeopatika, potravinové doplňky a další.

Lékárna Slezské nemocnice

Maloobchodní prodej farmaceutických přípravků a zdravotnického materiálu. Výdej léků na předpis. Nabídka léčebných kosmetických přípravků, vitamínových doplňků a dětské výživy. Našim klientům poskytujeme zákaznické karty.

Lékárna Ambra

Nabízíme kompletní sortiment léků, parafarmaka, kosmetiku. Změříme Vám na požádání tlak zdarma. Zdarma dodávka léků až do domu.

Moje lékárna Na Fryštátské

Prodej farmaceutických výrobků. Široká nabídka sortimentu, výhodné ceny. K dispozici je bezbariérový přístup, parkoviště, konzultační činnost a homeopatická poradna, příprava IPLP. Zdarma rozvoz inkontitenčních pomůcek. Přijímáme všechny typy zaměstnaneckých benefitů.

Lékárna U DUHY

Nabízíme farmaka, parafarmaka, homeopatika, obvazy, léky proti nachlazení, chřipce i bolesti včetně zdravotnického materiálu. Prodej zdravotní obuvi, vitamínů, potravinových doplňků či léčebné kosmetiky. Poskytujeme poradenství. Možnost platby platební kartou či poukázkami.

Lékárna Mgr. Jana Zielonková

Prodáváme zdravotnické zboží a léčiva.

OOVL - L Michálkovická

Provoz lékárny.

U Zlaté rybky

Kompletní lékárenská péče včetně poradenství. Výdej a prodej zdravotnických potřeb.

Lékárna Fortuna, s.r.o.

Prodej farmaceutických přípravků a zdravotnických potřeb. Výdej léků a léčivých přípravků na recept. Příprava očních kapek a očních mastí. Nabídka multivitamínů a minerálů, obvazového materiálu a zdravotnických pomůcek.

Lékárna AURUM

Prodej zdravotnického zboží, léčiv, bylinných čajů, dětské výživy, vitamínů, ortopedických pomůcek.

Lékárna Pod Pradědem

Prodáváme farmaceutické produkty a zdravotnický materiál. V sortimentu naleznete čaje, vitamíny, kojenecké zboží a kosmetiku.

Lékárna Veverka

Prodej léků, nízké doplatky, slevová karta, prodej veterinárních přípravků, rozvoz inkontinenčních pomůcek domů.

Pilulka Lékárna

Lékárna je součástí zdravotního střediska s odbornými ambulancemi. Je bezbariérová, s prostorným parkovištěm zdarma. Nabízí široký sortiment léků a doplňků stravy, ortopedické a inkontinenční pomůcky, obuv pro diabetiky, kompresní punčochy ad. zdravotní potřeby. Provádí měření krevního tlaku.

PharmDr. Alena Šubertová - Lékárna Chuchelná

Provozujeme lékárnu. Výdej léků na elektronický i klasický recept, výdej zdravotnických potřeb na poukaz, prodej volně prodejných léků a parafarmaceutik - doplňky stravy, vitamíny a minerály, kosmetika, bylinné čaje, atd.