Otevřené Lékárny v ČR: Rady pro Péči o Různé Zdravotní Potřeby

Otevřené Lékárny a Výživová Podpora: Pro podporu správné výživy nabízíme produkty a rady pro zajištění dostatečné výživy těla. S námi dosáhnete rovnováhy ve stravovacích návycích a posílíte své celkové zdraví.

Kompletní seznam městských lékáren

Lékárny v Kroměříži: Srovnání cen a výběr kvalitních léků

Výdejna léků a PZT, Lidmila Knappová

Výdej léků na recept, e-recept a občanský průkaz, výdej zdravotnických potřeb na poukaz, prodej volně prodejných léků, zdravotnických prostředků, doplňků stravy, vitamínů, minerálů, čajů, kosmetiky a zdravé výživy.

Lékárna REMEDIA s.r.o.

Provoz lékárny. Lékárna poskytuje e-recept. Přijímáme veškeré platební karty a benefity, zároveň i platební poukázky Ticket, Sodexo, Benefit plus a Uni. Specializujeme se na hromadné objednávky pro do škol a firem, kde tvoříme individuální nejvýhodnější ceny. Jsme součástí sítě ALPHEGA lékárny.

Lékárna "U Černého orla"

Lékárna se nachází na náměstí v centru městské památkové zóny, v novorenesančním měšťanském domě. Byla založena v roce 1769 a díky zachovalému secesnímu interiéru je od roku 2006 vyhlášena kulturní památkou. Poskytuje lékárenskou zdravotní péči občanům města.

Lékárna Šibeník

Lékárna základního typu.

Lékárna Domovina

Prodej farmaceutických přípravků. Nabídka kosmetiky, doplňků stravy, homeopatik, léčivých čajů, domácích měřičů krevního tlaku, autolékárniček a inkontinentních pomůcek. Zajištění terapeutického poradenství.

BENU Lékárna

Kromě léků nabízíme široký sortiment potravních doplňků, čajů, zdravotnického materiálu a veterinárních přípravků. Produkt, který nemáme skladem vám rádi do druhého dne objednáme.

Lékárna Holice

Zajišťujeme výdej léků na recepty, prodej léků, vitamínů a doplňků zdravé výživy. Poskytujeme odbornou poradenskou činnost. Zakoupíte zde i přípravky pro zvířata, mezizubní a zubní kartáčky, homeopatika, léčebnou kosmetiku, desinfekce, repelenty, autolékárničky a umělé sladidla.

Lékárna U Polikliniky

Nabízíme široký sortiment léků a vakcín, zdravotnických potřeb, bylinných čajů, multivitamínové preparáty, potravinové doplňky pro nejmenší, léčivá kosmetika a další parafarmaceutika.

Lékárna AVE

Provoz lékárny. Nabízíme léky a zdravotní potřeby.

Lékárna Haná, s.r.o.

Prodej farmaceutických výrobků, homeopatik a zdravotnických potřeb.

OOVL - L Pharm-K s.r.o.

Provoz výdejny léčiv. Jsme člen sdružení Magistra.

Lékárna Slatinice

Provozujeme lékárnu. Zabýváme se prodejem léků, zdravotnických pomůcek, léčebné kosmetiky, doplňků stravy, dětské výživy, vitamínových či potravinových doplňků a dalších produktů pro zdraví.

Lékárna Nemocnice Šumperk

Nabízíme Vám široký sortiment volně prodejných léčiv, kosmetických přípravků, potravních doplňků, bylin a čajů.

Lékárna U nádraží

Prodej farmaceutických přípravků.