Lékárníci v ČR: Profesionální Podpora pro Zdraví Mužů v Každém Věku a Jak Správně Užívat Léky

Zdraví a Krása: Kromě léků nabízíme i širokou škálu produktů pro péči o krásu a zdraví. S námi se můžete cítit dobře zevnitř i zvenku.

Úplný seznam místních lékáren a jejich kontaktů

Otevřené Lékárny v ČR: Nabídka Léčiv a Odborné Rady pro Péči o Vaše Zdraví

Lékárna Na Drážce

Nabízíme produkty na alergie, imunitu, klouby, zažívání, srdce a cévy a další. Nabídka vybavení pro děti, maminky a seniory; léčivých čajů, homeopatik, kosmetiky, hygienických potřeb, potravinových doplňků, veterinárních přípravků, zdravotnického materiálu a techniky. Jsme člen sdružení Magistra.

Lékárna Pardubičky

Prodej farmaceutických výrobků, zdravotní obuvi, čajů a přírodní kosmetiky. Naleznete zde také veterinární přípravky a zvláštní výživu. Poskytujeme odborné poradenství.

Lékárna Mellisa, s.r.o.

Provozujeme lékárnu. Zajišťujeme výdej léků na předpis i prodej léčivých přípravků, farmaceutických výrobků či doplňků stravy. V našem sortimentu naleznete vitaminy, minerály, bylinné přípravky i čaje.

Lékárna U Milosrdného Samaritána

Provozujeme lékárnu s nabídkou léků, kosmetiky a zdravotní obuvi. V sortimentu dále naleznete produkty alternativní medicíny jako jsou homeopatika, sypané bylinné čaje a léčivé tinktury.

Lékárna U Kostelíčka

Provozujeme lékárnu. Nabízíme výdej léků na recept i volně prodejná léčiva, potravinové doplňky, kosmetiku a dětskou výživu. Prodej bylinných extraktů, sladidel, nutriční výživy, deodorantů, dentálních nití a ústních vod. Dodáváme zdravotnickou techniku, hygienické potřeby a veterinární přípravky.

Lékárna Regena

Provozujeme lékárnu s bezbariérovým vstupem. Zajišťujeme výdej léků na předpis i volně prodejných. Prodáváme vitamíny, potravinové doplňky, homeopatika, čaje, zdravotní obuv a dětskou výživu. Nabízíme léčivou kosmetiku i zdravotnický materiál. Poskytujeme poradenství.

OOVL L - Lékárna Violka

Provozujeme výdejnu léčiv.

Lékárna BENU Choceň

Nabízíme rozšířený sortiment homeopatie, veterinárních léčiv, produktů zubní hygieny a dětského sortimentu. Poradíme při výběru zdravotní obuvi.

Lékárna na poliklinice

Provozujeme lékárnu. Nabízíme volně prodejné léky, vitamíny a minerály, doplňky stravy, zdravotnické potřeby, klientskou kartu i kosmetiku

U Apolináře

Prodej léčivých přípravků a potravinových doplňků. Výdej léků na lékařský předpis. Nabízíme zdravotnické potřeby a obuv. V nabídce máme značky Eucerin nebo Bioderma.

OOVL - Lékárna Trnávka

Výdejna léčivých přípravků.

LÉKÁRNA HRADISKOVÁ, s.r.o.

Provozujeme lékárnu. Prodáváme léky, farmaka a zdravotnický materiál.

Lékárna Dukla

Výdej léků na lékařský předpis a volný prodej. Kompletní poradenský servis.

Lékárna U Kašny

Provoz lékárny. Lékárna poskytuje e-recept.