Otevřené Lékárny v ČR: Jak Získat Rychlou Pomoc při Zraněních a Modřinách

Nabídka Léčiv: V naší síti lékáren po celé České Republice najdete široký výběr léků pro rychlou a účinnou péči. S naším přátelským personálem vám rádi poradíme s výběrem správného léku pro vaše potřeby.

Úplný sortiment léčiv

Online a offline: Katalog lékáren v Vysokém Mýtě s doručením i osobním odběrem

Vitalpoint Rodinná Lékárna

Jsme rodinná lékárna a již od roku 1996 radíme lidem ohledně zdraví, jako bychom radili svým nejbližším. Nabízíme široký výběr vysoce kvalitních doplňků stravy s vysokou vstřebatelností, bez konzervantů, barviv a aromat. Dále máme v nabídce přes 10000 produktů z dermokosmetiky, zdravé výživy a atd.

Lékárna 2. května

Provozujeme lékárnu. Nabízíme farmaceutické výrobky, veterinární přípravky, zdravotnické prostředky, vitamíny, doplňky stravy, čaje, homeopatika, kosmetiku pro dospělé i děti či potřeby pro kojence. Výdej léků na předpis, volný prodej, zdravotnické potřeby a veterinární léčiva.

Břevnovská lékárna s.r.o.

Provozujeme lékárnu a nabízíme léky na předpis i volně prodejné, veterinární přípravky, doplňky výživy, přírodní produkty, čaje, dietní doplňky, vitamíny, léčebnou kosmetiku, homeopatika a další. Připravíme také masti, kapky, sirupy, čípky a další léčivé přípravky. Poskytujeme odborné poradenství.

Lékárna Nova

Prodáváme léky, homeopatika, doplňky stravy, ZINZINO, dětskou výživu, léky pro zvířata, zdravotní obuv Sante, Fare, Medistyle, KTR, Ortoplus. Nabídka kosmetiky Eucerin, Bioderma. Měříme tlak a tep. V našem sortimentu jsou léčivé čaje, ortopedické vložky. Provádíme analýzu chodidel, měříme cévní věk.

Lékárna Radost

Provozujeme lékárnu. Prodáváme léky a vitamínové a farmaceutické přípravky. Nabízíme zdravotnický materiál, čaje, minerály a homeopatika.

Lékárna Velké Hamry

Provozujeme lékárnu. Nabízíme výdej léků na recept i volný prodej. Prodáváme čaje a léčivé rostliny. Poskytujeme poradenskou činnost.

Lékárna Medispot

Provozujeme lékárnu s nabídkou výdeje léků na předpis i volně prodejných. Prodáváme doplňky stravy, vitamíny, minerály a léčebnou kosmetiku.

Lékárna U Tří lvů

Zabýváme se prodejem léků, vitamínů a doplňků stravy. Nabízíme homeopatické přípravky, obvazový materiál, základní veterinární přípravky a pomůcky pro inkontinenci. Jsme člen sdružení Magistra.

Lékárna

Prodej léčiv a zdravotnických pomůcek.

Lékárna u Lišků, s.r.o.

Zabýváme se prodejem i výdejem léků a zdravotních potřeb.

Lékárna Petřkovice

Lékárna nabízí vitamíny, doplňky stravy, homeopatika, dětskou výživu, bylinné čaje, veterinární přípravky a některé základní prostředky zdravotnické techniky, především inkontinentní pomůcky.

Lékárna Pronatal Pharma

Provoz lékárny.

Lékárna U Zámku

Provoz lékárny. Prodej léčiv a potravinových doplňků.

Lékárna Petra Voka

Provozujeme lékárnu. Zabýváme se prodejem farmaceutických výrobků, veterinárních léčiv, vitamínů, zdravotní obuvi, čajů, mastí, léčebné kosmetiky a kojenecké výživy.
Stránkování
Zobrazit předchozí firmy 1 2 3 4 Zobrazit další firmy