Otevřené Lékárny v ČR: Jak Správně Užívat Léky při Zánětech a Boji s Infekcemi

Naše stránka vám umožní snadno nalézt lékárnu s výhodnou polohou a širokou nabídkou léků. Nabízíme také recenze od pacientů a informace o dostupnosti otcovských a mateřských potřeb. Podívejte se na náš blog pro články o prevenci nemocí a zdravém životním stylu.

Zlín, město obuvi a nyní i zdraví

Seznam lékáren v ČR: Pro pohodlnou a efektivní zdravotní péči

Lékárna Atrium - Říčany

Provoz lékárny. Nabízíme tři obslužná místa. Lékárna má i část samoobslužnou s širokou škálou volně prodejného sortimentu. V diskrétní zoně poskytujeme dle individuálních potřeb pacientů poradenské služby.

Lékárna Scarabeus

Provozujeme lékárnu s nabídkou prodeje farmaceutických výrobků, kosmetiky, veterinárních léčiv, homeopatik, zdravotnického a obvazového materiálu, inkontinenčních pomůcek, ortéz, vitaminových přípravků, deitetik, dětské výživy, berlí a doplňků stravy.

Lékárna V Podhradí

Prodej a výdej léků na recept i volný prodej.

Lékárna LEMON Javorník

Výdej léčivých přípravků na recept, prodej léčiv, doplňkového sortimentu, homeopatik, veterinárních přípravků, ortopedických pomůcek a obuvi Santé a Kovyst. Konzultační činnost a měření krevního tlaku. Partnerská Sunar lékárna.

Lékárna Pod Sloupem

Provozujeme lékárnu. Vydáváme léky na předpis. Nabízíme volný prodej léků, potravinových doplňků, vitamínů, kosmetiky a zdravotní obuvi.

Lázeňská lékárna

Prodej farmaceutických přípravků, volně prodejných léků a léčiv na lékařský předpis. Nabídka doplňků stravy.

Lékárna Veronica

V naší lékárně se zabýváme se prodejem farmaceutických výrobků, veterinárních léčiv, vitamínů, zdravotní obuvi, léčebné kosmetiky a kojenecké výživy.

Lékárna "K Lánu" s.r.o.

Malá rodinná lékárna se širokým sortimentem, nadstandardně ochotným personálem a se schopností obstarat vám co nejrychleji požadovaný sortiment.

U Zámku

Prodej farmaceutických přípravků a veterinárních léčiv. Nabídka vitamínů, bylinných čajů, ortopedických pomůcek, dětské výživy, kosmetiky.

Lékárna AGEL

Prodej léků a léčivých přípravků. Kromě výdeje na recepty a poukazy nabízí lékárna klientům taktéž volný prodej - doplňky stravy, čajové směsi a léčivé byliny, zdravá výživa, zdravotnické potřeby a veterinární přípravky. Individuální požadavky zajistíme nejpozději do následujícího pracovního dne.

Lékárna U Edisona

Provozujeme lékárnu. Nabízíme farmaceutické prostředky, léčiva, čaje, léčebnou kosmetiku, kojenecké zboží a doplňky stravy.

Lékárna Na Letné

Velkoobchodní prodej a distribuce zdravotnických potřeb a materiálu. Prodej léků, kompresních punčoch, inkontinenčních či ortopedických pomůcek, ponožek, tlakoměrů, teploměrů a rehabilitačních balónů. Lékárna slouží také jako výdejna eshopu.

HLUCKÁ APATYKA

Maloobchodní prodej farmaceutických přípravků. Jsme člen sdružení Magistra.

Hradčanská lékárna

Provozujeme lékárnu. Zajišťujeme výdej léků na předpis i prodej léčivých přípravků, farmaceutických výrobků či doplňků stravy. V našem sortimentu naleznete vitaminy, minerály, bylinné přípravky i čaje.
Stránkování
Zobrazit předchozí firmy 1 2 3 4 Zobrazit další firmy