Otevřené Lékárny v ČR: Jak Získat Profesionální Rady pro Dobré Zdraví Mužů

Podpora Vašeho Zdraví: S námi máte k dispozici produkty a rady pro celkovou podporu vašeho zdraví. Jsme tu, abychom vám pomohli žít plnohodnotný život.

Seznam lékáren pro pohodlný nákup léků a kontakty

Odborné poradenství pro každého: Lékárny v Kolíně s kvalifikovanými farmaceuti

Farmacie Nádražní, s.r.o

Provozujeme lékárnu.

Lékárna sv. Josefa

Provozujeme lékárnu s nabídkou kosmetiky, vitamínů, dětské výživy, veterinárních přípravků a dalších.

Lékárna MG Medical Center

Nabízíme široký sortiment volně prodejných léků a doplňků stravy. Zaměřujeme se na individuální, odborné poradenství v oblasti homeopatie. Příjemný a vstřícný kolektiv Vám pomůže s každým neduhem.

Lékárna AGEL

Provoz lékárny. Lékárna poskytuje e-recept.

Lékárna 111

Prodej léků, zdravotních potřeb, léčivých mastí a čajů, sortimentu pro sportující, přípravků pro zvyšování výkonu a snižování nadváhy, veterinárních léčiv, vitamínů, minerálů, léčebné kosmetiky, šampónů, gelů na celulitidu, krémů i základního zdravotnického materiálu. Jsme člen sdružení Magistra.

Lékárna Na Kobližné

Nabízíme široký sortiment léků na předpis i léků volně prodejných, doplňků stravy, dermokosmetiky, homeopatik, prostředků pro péči o zuby a prostředků zdravotnické techniky. Poskytujeme specializované poradenství v oblasti homeopatik a výživového poradenství.

Lékárna U Otavy

Provozujeme lékárnu s nabídkou prodeje farmaceutických výrobků a léků na předpis. V sortimentu naleznete homeopatika, kompresivní punčochy, pomůcky pro inkontinenci, veterinární léčiva, léčivé přípravky, potravinové doplňky, kosmetiku, čaj a zdravotnické potřeby.

Lékárna U Komenského

Zabýváme se prodejem léků, tonometrů, nutričních doplňků pro kardiaky i diabetiky a přípravků k odvykání kouření a na redukci váhy.

U kostela Sv. Jakuba

Maloobchodní prodej farmaceutických přípravků, léčiv včetně veterinárních, bylinných čajů, dětské i kojenecké výživy, ortopedických pomůcek.

Nemocnice Ivančice - lékárna

Provozujeme lékárnu s nabídkou léků a zdravotnického materiálu. Najdete u nás vitamíny, potravinové doplňky, ortopedické a rehabilitační pomůcky, autolékárničky či pomůcky pro domácí ošetření. Zabýváme se prodejem veterinárních přípravků.

Lékárna ANGEL

Prodej léků, potravinových doplňků, léčebné kosmetiky, dětské výživy, vitamínových přípravků, čajů a zdravotnických i dentálních pomůcek.

Benu lékárna (Lékárna u Asklepia)

Nabízíme léky, léčiva, homeopatika a zdravotnické a obvazové materiály. Naleznete u nás také čaje, doplňky stravy a vitaminy. Zabýváme se výdejem léků na lékařských předpis. Poskytujeme poradenskou činnost.

NOBIS Lékárna

Ve spolupráci s Poliklinikou Žďár nad Sázavou jsme pro vás otevřeli moderní neřetězcovou lékárnu, která je zároveň i jediným oficiálním partnerským lékárenským zařízením polikliniky.

Lékárna Pilulka

Provozujeme lékárnu. Prodáváme léky a vitamínové či farmaceutické přípravky. Nabízíme zdravotnický materiál, čaje, minerály a homeopatika.
Stránkování
Zobrazit předchozí firmy 1 2 3 4 Zobrazit další firmy